Novinky

Novinky koně - květen 2015

26.05.2015 20:13

Nazdár ! Tak je tu slíbený článek ! Bohužel, jsem ho pořád odsouvala, kvůli času atd.....a jsem doma. Tak je tady. Povím Vám, přišlo k nám 10 koní a jeden schleich koloušek ! Díky těm novým modelům, mě zase chytla ta "modelová nálada ", takže teď zase vyrábím a věnuju se jim. A když už jsem byla u toho, tak mě tížilo, že to tady poslední dobou zanedbávám. Proto to dneska bude takové kratší a v dalším článku budou výrobky, potom chci zase napsat článek o Grandovi, možná se budu opičit po ostatních a udělám článek na téma novinky z TH a samozřejmě mezitím taky souhrn novinek. Fjů snad to stihnu. Ale teď už k věci !

No jo, tenhle květen tady dorazilo celkem dost modelů. Hlavně velká objednávka z TH. Ale teď už asi moc nové modely kupovat nebudu, jelikož rodiče jsou z toho dost nervozní a šetřím si na rajtky a jezdecké oblečení. Ale potom by snad mohla někdy po prázdninách přijít Sunny. Sem s koníky ! Omlouvám se, pokazil se foták, takže je to přes mobil a hoodně blbá kvalita. Až se zase nahodí zpátky, udělám profilky ( těch bude ! :P) .

Začněme od největších:

Jak jste si všimli, polo pony ! Dost mě mrzelo, jak na něho všichni nadávali atd...a ještě pak jak mě hodně lidí odrazovalo, ať ho nekupuju. Ještě, že jsem neustoupila ! Nakonec zvítězila láska na první pohled, která započala už tím, když jsem viděla nové modely 2015. Ten pocit, když jsem viděla pro mě dokonalého běžícího šimla ve mě nabubřel, ale vystřídal mě smutek, když jsem zjistila, že je limitovaný. " No jo, ten se tady jen tak nedostane...". A no pak, když byl u TH ! Ani nevím, proč jsem váhala. On má prostě něco, co mě okouzlilo, i přes všechny jeho " vady ". Hodně lidí ho prostě nevidí tak jako já. Je tak ošklivej, až je krásnej . A naživo je to poklad ....jen tady na fotce jde špatě vidět.

Ta divná schleich klisna, co byla původně předělaný valach ke mně dorazila od Petz společně s kolouškem. Když jsem ji viděla jako nepovedené CMko, předělané na valacha, zdála se jako vhodný první kůň do útulku ! Smyju ji barvu, a tady o ni bude dobře postarané, pak ji koupím jezdce a po čase i hříbo. To byl plán. Jenže byla akrylkama....a boj s nimi jsem bohužel nezvládla, tak je alespoň takhle, na oplátku moje nepovedené CM. Ale to chce taky vidět z lepší fotky. Vyměnila jsem ji za tinkera. Nelituju !

No a zbytek...to už jsou všechno miníci. Kapitola sama o sobě. Rozepisování už asi nechám, ať to zase není zmatené a nudné. Ale byla bych ráda, kdybyste mi pomohli se jmény. Jejich moc ! Ale jsou všichni krásní....teď už jsem pevně rozhodnutá věnovat se MW. Držte mi palce.

Tak už končím. Ve škole horor :P Tak co, myslíte, že se v psaní lepším?  Mějte se a díky za pozornost ! Le hoja ! :-)

 

Výpadek se občas ozve .....

17.05.2015 17:57

Zdravím člověčové! Možná už je pro Vás nezvyklé, že zase píšu. No jo ...to znáte . Myslím, že těch ospravedlní jste si užili už až, až a bylo by to jen zbytečné. Slibovat Vám nic nemůžu, ale u nás ve škole se teď dělají maturity, slíbené volno nenastalo, no a učitelé těch dohánějí znáky...dokážete si to představit. Ale až tohle děsuplné období skončí, mám připraveno plno článků na oživení, zase něco o Grand Marcovi a  taky nováčci a novinky na TH! Ale  to vše v příštím článku. Díky Jeife si teď dávám malou odvykačku a snažím se vyhýbat mému, nevím proč, naučenému zvyku psát čárku těsně před slovem, který Vás musel určitě otravovat  ( :D - moje další odvykačka , smajlíky se budu snažit psát jen vyjímečně, připadá mi, že kazí článek. )

No, tak zpátky ke článku a dost tlachání! Určitě ( doufám ) Vás zajímá co se stalo za tu dobu. Jak mě znáte, buď jsem u koní, nebo venku s kamarády, čtu si a v tom nejhorším, NEJHORŠÍM případě se učím do školy. K tomu naštěstí poslední dobou moc nedocházelo ,protože člověk by měl využít krásného počasí a strávit ho se čtyřnohými, nebo dvounohými kamarády ( nebuďme rasisti). Tedy na školu moc času nezbylo, což se projevilo na známkách a na modely už vůbec ne. Jsem pyšná aspoň na to, že jsem dokončila jedno CMko, které jsem taky přihlásila do soutěže od Mazel, určitě jste o ní slyšeli ( o soutěži ) .

Focení sem tam, když mám náladu a vyrábění už je skoro tabu. Od té doby co modely mám na poličkách, mi přijde zbytečné jim vyrábět sedla a ohlávky a na schleichy mě vyrábět moc nebaví. Ale rozhodně s modely nekončím! Naopak jsem právě v plném zápřahu s nakupováním a co nejčastěji je vytahuju z poliček, oprašuju a jdu s nimi ven jako za starých časů. To mi vždycky zlepší náladu, která je už teď dost nahnutá, díky těm všem povinnostem se školou. Budu ráda ,když to nakonec dotáhnu na max. jednu dvojku. Ale samé jsou pořád otevřené...no teď vážně zamakám.

Další nudný ,ale vyjímečně krátký článek o ničem. Snad jen abyste věděli, že ještě žiju. Fanděte nám v hokeji a uvidíme se u příštího článku! Zatím !

Záznamy: 7 - 8 ze 80
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Komentáře

Piš! :D

Jolly | 19.03.2016

Kdy už bude nový článek? Už se nemůžu dočkat. Mám absťák jako! :D

Re: Piš! :D

Betty- admin | 31.03.2016

Už se ti poštěstilo :P

Komentáře

Kiwik | 18.05.2015

Ahoj, kam ti můžu napsat komentář k článku? Buď jsem slepá nebo to tam opravdu není :D :D

Re: Komentáře

Betty-admin | 26.05.2015

Ahoj, piš to normálně do sekce - Pokec a stačí, když napíšeš do předmětu název článku. Ne nejsi slepá :D Prostě nevýhoda webnode.... :/

mezery

Jeife | 11.10.2014

Sice hezké stránky, ale nedá se to číst ... :(
Za koncem věty se dělá tečka a za tečkou piš prosím mezeru. Bude se to líp číst :)

Re: mezery

Betty-admin | 26.10.2014

Jo díky pokusím se ;) Mě z toho taky lítá hlava kolem :D

Přidat nový příspěvek

CABHB

CABHB

19.04.2014 08:31
Sbíráte breyer koně,jste z česka ,ale ještě nejste členem?Tak to změnte ! Staňte se členem na cabhb.wbs.cz/Become-a-member.html