Areál a vybavení ranche

 

          Louky                                                                                            

Máme jeden malý padock pro tři koně,ohraničený dřevěnou ohradou.Pam máme velkou louku,která je ale dál a ta je pro sedm koní.Největší louka je venku,tam ale dáváme koně ,jen když je hezky a pod dozorem.Tato louka je pro cca 30 koní ,ale i víc. Bohužel už je ,ale používáme jen příležitostně

 

  Stáje a   budovy

Dříve zde byl postavený areál ,ale z nedostatku místa ,času a taky věčného zpravování ,byl zrušen . Teď preferujeme něco jako " poličkový " chov :D Občas ,ale koníky pustíme na malé padocky ,které zůstaly .

Vybavení

Většina vybavení je v sedlovně,kde máme vlastnoručně vyrobená sedla a uzdečky.Máme jednu anglickou parkurovou,drezúrní(kupovaná)a westernovou.Sedel máme celkem hodně  a všechna ručně vyrobená.Ohlávky ani nepočítám:)Vedle stojanů na sedla je truhlice ,ve které jsou věci na natáčení jako korunky ,oblečení a šperky pro koně,nebo také spacák.Všechno ručně vyrobené.Kupuju hlavně deky(ty mi moc nejdou vyrobit).Poblíž sedlovny je náš postroj pro Blackieho a malá bryčka,ve které se občas vozíme.Naši koni mají spoustu cen ,pohárů  a stužek které jsou umístěny na stolku před boxem Caprice.I u  jezdců není prázdno.V prvním patře domu mají skříně s jezdeckým oblečením ,ale také na natáčení(jako třeba pláště ,šperky atd.).Dole mají klubovnu  s nástěnkou a jídelnou ..Schleichy mám sice v poličkách,ale baví mě se starat o ranch,tak mám aspoň malou stáj pro breyery:)Obrázky jsou ZDE 

Jezdci

Taylor

První jezdkyně a majitelka ranche.

Zaměření: Měl být western,ale dělá hlavně parkur a obsedání a trénink mladých koní.Ráda cvičí koně ve volnosti a cvičí kousky.

Věk:23let

kůň:Její největší miláček je Blackie a Gentleman ,jinak vlastní většinu koní na ranchi.

úspěchy:Několik menších závodů ,a také chovatelské .Jak sama říká její největší úspěch je vyčistit Blackieho v myčáku,aniž by se něco rozbiloXD

Povaha:Výborně to umí s końmi.Ti k ní najdou důvěru a chodí za ní jako pejsci.Je milá a trpělivá,navíc má jemnou ruku,takže se na tohle skvěle hodí.Navíc je hodná k ostatním a má dobré srdce.Je prostě skvělá jezdkyně!

Joe

Náš ošetřovatel ,jezdec,kovář ,krmivář a hlavně beznadějný romantik.

Zaměření:Western,i když se spíš stará o koně a o ranch

Věk:27

kůň:Caprice a Sunny

úspěchy:3st. na šampionátu v kování kopyt

povaha:Na pohled trochu plachý kluk,když se sním ,ale někdo spřátelí,vyklube se z něho vtipný sympaťák co miluje koně!S koňmi si povídá a dokáže je uklidnit.Navíc je šíleně zamilovaný do Taylor ,ale bojí se jí to říct.A taky má arachnofobii:)Rádi ho strašíme!:)

Olívie 

Malá holka ,co vždy toužila po koních a které se splnil její největší sen ,u nich pracovat a být s nimi . 
 věk : 14let
kůň : Stará se o Wajdu 
úspěchy : -
povaha : Malá ,vděčná holka ,co se nebojí práce a ráda se učí ! Jejím největším štěstím je ,když může být s Wajdou v boxu ,hladit ho po čumáku a drbat mu mezi ouškama a šeptat mu milé laskavé slůvka ,nebo jemu samotnému naslouchat a trénovat s ním horsemanship. 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek