Novinky koně - květen 2015

26.05.2015 20:13

Nazdár ! Tak je tu slíbený článek ! Bohužel, jsem ho pořád odsouvala, kvůli času atd.....a jsem doma. Tak je tady. Povím Vám, přišlo k nám 10 koní a jeden schleich koloušek ! Díky těm novým modelům, mě zase chytla ta "modelová nálada ", takže teď zase vyrábím a věnuju se jim. A když už jsem byla u toho, tak mě tížilo, že to tady poslední dobou zanedbávám. Proto to dneska bude takové kratší a v dalším článku budou výrobky, potom chci zase napsat článek o Grandovi, možná se budu opičit po ostatních a udělám článek na téma novinky z TH a samozřejmě mezitím taky souhrn novinek. Fjů snad to stihnu. Ale teď už k věci !

No jo, tenhle květen tady dorazilo celkem dost modelů. Hlavně velká objednávka z TH. Ale teď už asi moc nové modely kupovat nebudu, jelikož rodiče jsou z toho dost nervozní a šetřím si na rajtky a jezdecké oblečení. Ale potom by snad mohla někdy po prázdninách přijít Sunny. Sem s koníky ! Omlouvám se, pokazil se foták, takže je to přes mobil a hoodně blbá kvalita. Až se zase nahodí zpátky, udělám profilky ( těch bude ! :P) .

Začněme od největších:

Jak jste si všimli, polo pony ! Dost mě mrzelo, jak na něho všichni nadávali atd...a ještě pak jak mě hodně lidí odrazovalo, ať ho nekupuju. Ještě, že jsem neustoupila ! Nakonec zvítězila láska na první pohled, která započala už tím, když jsem viděla nové modely 2015. Ten pocit, když jsem viděla pro mě dokonalého běžícího šimla ve mě nabubřel, ale vystřídal mě smutek, když jsem zjistila, že je limitovaný. " No jo, ten se tady jen tak nedostane...". A no pak, když byl u TH ! Ani nevím, proč jsem váhala. On má prostě něco, co mě okouzlilo, i přes všechny jeho " vady ". Hodně lidí ho prostě nevidí tak jako já. Je tak ošklivej, až je krásnej . A naživo je to poklad ....jen tady na fotce jde špatě vidět.

Ta divná schleich klisna, co byla původně předělaný valach ke mně dorazila od Petz společně s kolouškem. Když jsem ji viděla jako nepovedené CMko, předělané na valacha, zdála se jako vhodný první kůň do útulku ! Smyju ji barvu, a tady o ni bude dobře postarané, pak ji koupím jezdce a po čase i hříbo. To byl plán. Jenže byla akrylkama....a boj s nimi jsem bohužel nezvládla, tak je alespoň takhle, na oplátku moje nepovedené CM. Ale to chce taky vidět z lepší fotky. Vyměnila jsem ji za tinkera. Nelituju !

No a zbytek...to už jsou všechno miníci. Kapitola sama o sobě. Rozepisování už asi nechám, ať to zase není zmatené a nudné. Ale byla bych ráda, kdybyste mi pomohli se jmény. Jejich moc ! Ale jsou všichni krásní....teď už jsem pevně rozhodnutá věnovat se MW. Držte mi palce.

Tak už končím. Ve škole horor :P Tak co, myslíte, že se v psaní lepším?  Mějte se a díky za pozornost ! Le hoja ! :-)