Novinky

Jak to nazvat ? Jarní pohoda

02.05.2015 16:06

Ahojdá ! Tak jsem tu zase . To to trvalo. Nějak jsem tak nevěděla o čem psát ,tak jsem si řekla ,že by mohlo nastat to známé shrnutí .Po většinu doby jsem se spíše válela ,četla si ,nebo něco z nudy vyráběla. Popadla jsem jedno poničené papo hříbě a uvažovala udělat z něho drastic CM. Jenže jsem si zatím na nic moc krutého netroufla ,tak jsem ji akorát pozměnila hlavu ,konkrétně tlamu. A taky ji asi zkusím naCMkovat sama ,nechci pořád otravovat Mazel ,od které bych navíc měla dostat CMko SM :3 Ale to až příště.

Taky jsem z větší části dokončila stáj i s areálem. Chtěla jsem Vám to nafotit ,jenže sestra si staví dveře v pokoji a stáj je hned u nich ,takže teď je to v mém pokoji celé rozbombardované. Navíc jsem zrušila oddíl s útulkem ,a všechno co se toho týče budu dávat tady i koně ,kteří do útulku přijdou. Už si je tam asi brzy začnu dokupovat ,ale to až potom ,co přijdou novinky na TH . Už příští týden tam má přijít zbytek a mezi nimi mé vysněné modely !! Jej já se tak těším ! To budou nákupy :D A z těch peněz ,co mi zůstane volné na modely ( tedy všechny) budu investovat do  źmiňovaných modelů ,kteří popotují do našeho nového areálu. Ale kde taky vzít peníze na pár schleichů ? To mě přivádí k další věci. 

Určitě se všude kolem Vás zase roznesla fotosoutěžní mánie. Upřímně- já těmhle věcem moc nehovím. Většinou se do ní přihlašují děti ,jejižch fotky jsou focené přes mobily ,nejlíp přes Retricu a pak prosí a zaspamovávají celý FB škemráním o likes. Minulý rok to celé vyhrála jedna rozmazaná , obyč. fotka ,což mi moc spravedlivé nepřišlo. A navíc pochybná porota. Ale i přesto všechno ,hodně lidí dostalo pěkné drobné ceny a mě mrzelo ,že jsem to aspoň nezkusila. Upřímně ,já v žádné takové soutěži nikdy nic nevyhrála :D A ni v žádné jiné podobné . Tak jsem si řekla ,že to zkusím tenhle rok. Sebevědomě jsem dneska vyšla ven a zkusila něco "nafotit " a s úsměvem jsem to nahrála. Pak ,když jsem ale viděla fotky ostatních , mi ztuhl úsměv a začala jsem se za svoji fotku celkem stydět. Je to prostě nic moc. Nedávám to sem ,abyste mi dali like  ,ale spíš viděli ,jak na tom jsem s focením a sami to zhodnotili . I když ,mohla jsem použít lepší fotečku :/ Co už. Tak se alespoň koukněte :) RADĚJI NEOTVÍRAT ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ !

Co jsem Vám to ještě chtěla říct ? Jo ,už vím ! Včera byla kousek od nás každoroční výstava koní ,tak jsem si to s kámoškou nemohla nechat ujít ! Tento rok byl ,po dopolední výstavě ,ještě odpolední program ,plný ukázek z jezdectví a taky JK Valašsko ,který celou akci pořádal . Dnes má být na programu soutěž ve vozatajství a těžký tah s kvalifikací na mistrovství ČR ,ale tam už jsem se nedostala. Každopádně byla celá akce pěkně připravená a byla jsem ráda ,že zase můžu vidět tolik krásných koní pohromadě. Magda s sebou vzala Bena a Granda ,na kterého jsem byla moc zvědavá. Když odcházela do ringu ,tak jsem na ní ještě volala ,že Grand to určitě vyhraje a ona se jen zasmála.  Haflingů tam bylo deset ,konkurence velká. A co se nestalo ? Grand byl první ! Měla jsem velkou radost i za Magdu ! A Beník skončil na krásném 7.místě :) Irča vzala zase Darču a Daughlase a i když neměla extra skvělé výsledky , i oba dva konící byli super :) Takže myslím úspěchy !

Asi ze všech kategoríí se mi nejvíce líbili chladnokrevníci ,protože pro tyhle koně mám slabost  :3 Tam jsem se zahleděla do krásného Šakala .

Není úžasný ? Velká podíváná byla také u chladnokrevných hřebců ,kteří se každou chvíli vzpínali a hřebčili. Prostě  se předváděli a ..no ...nejen svou sílu :D

Ukázky byly taky fajn ,hodně se mi líbila soutěž v minimaxu :) Tak to je stručný popis výstavy. Takový pohodový nudný článek. Tak snad jindy a příště už by tu měli být noví konící ! :3 Adie !

 

 

ASLS 2015

26.04.2015 12:52

Asi Vás zajímá ,jak se to všechno seběhlo.

Tak nějak jsem celkem stíhala a byla jsem spokojená ,že mám všechno hotové ,tak jsem šla v pátek ke koním. Vypadalo to jako super den a nejen ,že jsem si užívala pobyt u koní ,ještě jsem se moc těšila na zítřek. Šla jsem ke kámošce na poničku ,která nebyla přes celou zimu pod sedlem. Tak jsem ji trochu chtěla rozjezdit ,ze začátku to bylo hrozné ,tak jsme ji dávali pauzy a nakonec už mi krásně klusala a poslouchala. Tak jsem si řekla ,že zkusím cval. Jela jsem klusem na konec ohrady a cvalem zpátky. Jenže Linda se celkem rozjela a naneštěstí zavadila nohou do díry. Natáhla krk a trhla sebou a já přes ni přeletěla. Byl to můj první pořádný pád. Nestalo se nic hrozného ,spíš jsem se jen smíchy válela na zemi ,jaká to asi musela být podívaná. Strach jsem spíš měla o Lindu ,ale odnesla jsem to takříkajíc já. Přece jenom to byla moje chyba ,tak mám aspoň poučení pro přístě. Linda je starší dáma ,která naučila jezdit nemálo dětí a chtěly jsme ji připravit na různé akce ,až bude zase vozit na hřbetě malé děti. Přístě nám to snad půjde líp.

Horší na tom ,ale bylo to ,že pád se podepsal hlavně na mém obličeji. Měla jsem jedno oko opuchlé a natrhlé víčko a jednu stranu obličeje celou sedřenou do krve. Snažila jsem se to nějak zakrýt ,tak jsem pořád nosila velké brýle a díky krému můj obličej vypadal jako špinavý. Prostě jsem tam byla za největšího blba,ale ani to mi radost nezkazilo. Poznala jsem tam spoustu skvělých lidí ,jako Furestu ,Frisull ,Grace a Ruffi a pokecala se starýma známostma jako s Ivee a Pompin. Na konci jsme dostali plakáty ,tak se mi tam alespoň všichni řádně podepsali . Ranch ,kde se všechno odehrálo poskytoval kouzelné zázemí ,krásné koně a úžasnou terasu ,kde jsme jedli. I samotná soutěž byla bezva. Dovezla jsem si celkem 15 umístění ,což podle mě na tom ,že jsem nakonec brala jenom dvacet koní ,není špatné. S holkama jsme si užily spoustu zábavy a i závěrečnou tombolu o chipse.

Třešničkou na dortu bylo i ježdění na klisně Dream od Kiiky ,která tam byla ustájená. Taky jsem si to zkusila ,byla pod sedlem skvělá ,jen já jsem se dost znemožnila ,jak mým hrozným ježděním ,tak i závěrečným pas de deux ,kdy když už jsem ji ,protože jsem jela první a rozehřívala jsem ji, chtěla rozcválat ,tak řekli ,že jde další . Já zrovna klusala a jak jsem se snažila sebevíce ,nešla zastavit. Tak to vypadalo ,že tam nechci nikoho jiného pustit a nehodlám z ní slézt. Nakonec se to nějak podařilo, no :D

Byl to moc příjemný den ,plný nových zážitků a zkušeností . Odvezla jsem si sadu na SCH od Mazla . Snad si to někdy zopakujeme. Už pomalu dodělávám areál ,takže brzy zde začnou přibývat články z " útulku  ". No nic ,dokonce i ta moje scénka nescénka byla první ! ( ze dvou :D ) Fota bohužel nemám ,nemohla jsem vzít foťák :/ .

Tak zase napočtenou ! Ehm...taky pořád tak usilovně vyhlížíte novinky na TH ? Už mám skoro našetřeno !

Záznamy: 9 - 10 ze 80
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Komentáře

Piš! :D

Jolly | 19.03.2016

Kdy už bude nový článek? Už se nemůžu dočkat. Mám absťák jako! :D

Re: Piš! :D

Betty- admin | 31.03.2016

Už se ti poštěstilo :P

Komentáře

Kiwik | 18.05.2015

Ahoj, kam ti můžu napsat komentář k článku? Buď jsem slepá nebo to tam opravdu není :D :D

Re: Komentáře

Betty-admin | 26.05.2015

Ahoj, piš to normálně do sekce - Pokec a stačí, když napíšeš do předmětu název článku. Ne nejsi slepá :D Prostě nevýhoda webnode.... :/

mezery

Jeife | 11.10.2014

Sice hezké stránky, ale nedá se to číst ... :(
Za koncem věty se dělá tečka a za tečkou piš prosím mezeru. Bude se to líp číst :)

Re: mezery

Betty-admin | 26.10.2014

Jo díky pokusím se ;) Mě z toho taky lítá hlava kolem :D

Přidat nový příspěvek

CABHB

CABHB

19.04.2014 08:31
Sbíráte breyer koně,jste z česka ,ale ještě nejste členem?Tak to změnte ! Staňte se členem na cabhb.wbs.cz/Become-a-member.html