Novinky

Souhrn Vánoc + Co nás čeká v roce 2016 ? + malé ohlédnutí :D

03.01.2016 09:34

Asi jsem senilní, nebo co. Ale tyhle Vánoce mi upřímně ani tak na dárkách nezáležely. Fakt, nejsem cvoklá :D Mnohem víc jsem začala vnímat to že jsme spolu, zase rodina. No budu upřímná, možná trochu víc to jídlo. Ale hlavní je, že pomalu začínám dozrávat do věku, kdy mě víc těší dárky dávat, než dostávat a vidět jejich radost z mých dárků. Vánoce to byly super jako každý rok. Měla jsem na starosti bramborový salát, tak nám potom vystačil ještě na týden. A cukroví jsme měli ( máme) 10 kilo, příští rok ani nemusíme péct :D A když zazvonil zvoneček, pod stromečkem na mě čekaly nové rajtky, knížka, kalendář, nová kabelka, kosmetika, oblečení ( které jsem si naštěstí vybrala sama), a samozřejmě modely :) Hlavně MW. Počítač dostal bratr, jeho chyba, měl si ho zaheslovat 3:) Moc jsme si to užili, akorát jsem  po Štědrém dni onemocněla a Vánoce v podstatě strávila v posteli :/ Co naplat.

               No a teď takové malé ohlédnutí za rokem 2015. V mém sběratelskmé světě jsem poprvé navštívila LS a hned dvě, získala zhruba 5 tradíků, spoustu sch, asi 20 MW, 1 PS , 2 SM, takže PPSVP :D Dostavěla areál pro schleichy atd....no bylo toho hodně, a byl to velice nabitý rok :) Stačí si jen popřát hodně štěstí do nového roku 2016, spoustu nových modelů ,. skvělých zážitků ....ať je lepší než rok 2015.

A předsevzetí ?

Dál aktivně psát na blogu a sbírat.

Stíhat obíhat ostatní SR a nabrat co nejvíc nových.

Udělat pořádné CMko.

Získat PS Standarta

Zůčastnit se LS, která je vzádelenější než 50 km :D

Získat Cooperfox model.

Dát do pořádku blog, dodělat profilky.

A naučit se skara už pořádně fotit a vyrábět ! :D

 

       Tak to bychom měli. Jsem zvědavá, jak se nový rok vyvede :) Byl to na mě trochu kratší článek, vyhovovaly by Vám víc takovéto ? No a Vám přeji také krásný nový rok, spoustu modelů a  super zážitků ! Snad se někdy na nějaké té LS potkáme :-)

 

Tak jsem zpět !

03.01.2016 09:12

Oh...vůbec nevím, jak začít. Tak začnu třeba tím, jak to všechno začalo. Můj úžasný bratr ( vy kdo máte vlastního sourozence to znáte) natáhl do počítače vir a od té doby byl tak zasekaný, že na některé stránky se nedalo dostat a nebo byly zablokované. A bohužel webnode byla jednou z nich. No, zachránila mě Boží prozřetelnost, když nám Ježíšek přinesl nové PC :3 Ale o tom až v dalším článku ! A co jsem  dělala celou tu dobu ? Nuže, jestli Vám nevadí moje sálodlouhé kecání, pokusím se Vám to co nejrychleji vypovědět....

Za tu dobu se v mém i sběratelském životě stalo spousty věcí. Navštívila jsem další LS, o prázdninnách už Vám asi kecat nebudu, tam toho bylo opravdu hodně :D Zkusila jsem svůj první přepad ( jestli bude zájem, napíšu Vám o tom článek, dost zajímavá story.. :D ), navštívila úžasný koňský tábor, kde mám v plánu jet i tento rok. Našla jsem si nové ježdění a novou koňskou parťačku, o které tu určitě ještě také uslyšíte ;) A malém jsem konečně jela na společnou vyjížďku se Zubřanama. akorát se vyskytly menší komplikace, no :/ Bohužel jsem musela i pár úžasných koňských kamarádů opustit....ale to je osud. Bez toho bych možná nikdy nepoznala Lenku ( to je ta kobylka ) . Za to mi do života vnesl nového společníka - mého ušatého Eddieho ! :3 Párkrát jsem zase navštívila Verču s Mazel, což byly super zážitky a o mých blbostech z osobního života raději nemluvě :D No, ale co je také důležité, získala jsem i celkem hodně krásných modelů a konečně dodělala malý SCH areál v mém pokoji, který se neustále rozrůstá :)

Jednoduše se událo spousty věcí a důležitých rozhodnutí a já přesto, že jsem nebyla tu na blogu, jsem neustále sbírala. Ale teď jsem zase zpátky. Nabitá energií, tak snad mi to vydrží :D A budu se zase snažit obíhat ;) No a teď napsat honem další článek ! 

Eddie :3

 

Záznamy: 3 - 4 ze 80
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Komentáře

Piš! :D

Jolly | 19.03.2016

Kdy už bude nový článek? Už se nemůžu dočkat. Mám absťák jako! :D

Re: Piš! :D

Betty- admin | 31.03.2016

Už se ti poštěstilo :P

Komentáře

Kiwik | 18.05.2015

Ahoj, kam ti můžu napsat komentář k článku? Buď jsem slepá nebo to tam opravdu není :D :D

Re: Komentáře

Betty-admin | 26.05.2015

Ahoj, piš to normálně do sekce - Pokec a stačí, když napíšeš do předmětu název článku. Ne nejsi slepá :D Prostě nevýhoda webnode.... :/

mezery

Jeife | 11.10.2014

Sice hezké stránky, ale nedá se to číst ... :(
Za koncem věty se dělá tečka a za tečkou piš prosím mezeru. Bude se to líp číst :)

Re: mezery

Betty-admin | 26.10.2014

Jo díky pokusím se ;) Mě z toho taky lítá hlava kolem :D

Přidat nový příspěvek

CABHB

CABHB

19.04.2014 08:31
Sbíráte breyer koně,jste z česka ,ale ještě nejste členem?Tak to změnte ! Staňte se členem na cabhb.wbs.cz/Become-a-member.html