Tak jsem zpět !

03.01.2016 09:12

Oh...vůbec nevím, jak začít. Tak začnu třeba tím, jak to všechno začalo. Můj úžasný bratr ( vy kdo máte vlastního sourozence to znáte) natáhl do počítače vir a od té doby byl tak zasekaný, že na některé stránky se nedalo dostat a nebo byly zablokované. A bohužel webnode byla jednou z nich. No, zachránila mě Boží prozřetelnost, když nám Ježíšek přinesl nové PC :3 Ale o tom až v dalším článku ! A co jsem  dělala celou tu dobu ? Nuže, jestli Vám nevadí moje sálodlouhé kecání, pokusím se Vám to co nejrychleji vypovědět....

Za tu dobu se v mém i sběratelském životě stalo spousty věcí. Navštívila jsem další LS, o prázdninnách už Vám asi kecat nebudu, tam toho bylo opravdu hodně :D Zkusila jsem svůj první přepad ( jestli bude zájem, napíšu Vám o tom článek, dost zajímavá story.. :D ), navštívila úžasný koňský tábor, kde mám v plánu jet i tento rok. Našla jsem si nové ježdění a novou koňskou parťačku, o které tu určitě ještě také uslyšíte ;) A malém jsem konečně jela na společnou vyjížďku se Zubřanama. akorát se vyskytly menší komplikace, no :/ Bohužel jsem musela i pár úžasných koňských kamarádů opustit....ale to je osud. Bez toho bych možná nikdy nepoznala Lenku ( to je ta kobylka ) . Za to mi do života vnesl nového společníka - mého ušatého Eddieho ! :3 Párkrát jsem zase navštívila Verču s Mazel, což byly super zážitky a o mých blbostech z osobního života raději nemluvě :D No, ale co je také důležité, získala jsem i celkem hodně krásných modelů a konečně dodělala malý SCH areál v mém pokoji, který se neustále rozrůstá :)

Jednoduše se událo spousty věcí a důležitých rozhodnutí a já přesto, že jsem nebyla tu na blogu, jsem neustále sbírala. Ale teď jsem zase zpátky. Nabitá energií, tak snad mi to vydrží :D A budu se zase snažit obíhat ;) No a teď napsat honem další článek ! 

Eddie :3